top of page

Bazény

Vyrábíme bazény v různých provedeních vždy podle přání zákazníka. Bazény jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu (PP) značky Röchling, který má dlouhou životnost, je stálobarevný a odolný vůči UV záření.

Bazén je po celém obvodu vyztužený žebry, do kterých je vložený polystyren a armovací drát k zabetonování. Tyto žebra končí přibližně 15 cm od hrany bazénu, aby bylo možné zakomponovat jakýkoliv druh dlažby nebo obkladu.

Bazén může být vybaven skimmerem nebo může být nahrazen přelivovým žlabem. Bazén také může být vyroben v nejrůznějších barevných variantách (různé odstíny modré, bílá, šedá, černá,...). 

Bazén lze vyrobit ve tvarech, které si přeje zákazník. Nejoblíbenější jsou v poslední době obdélníkové bazény. Bazén také může být kulatý, oválný nebo obdélníkový s kulatými rohy. Na přání také může mít svažované dno. 


Bazény jsou také podle typu běžně doplňované o rohové schody nebo může mít velmi moderní schody přes celou stranu. Bazény lze vyrobit v jakékoliv výšce (obvykle mezi 1,2 a 1,5 metry).

K bazénům také vyrábíme šachty na potřebnou technologii ve velikosti odpovídající zvoleným technologiím. Dodáváme také technologii potřebnou na provoz a údržbu bazénu od renomované společnosti Astralpool. 

Pokud máte zájem o bazén na míru, neváhejte a napište nám.

bottom of page